Ruhlar Bölgesi Kadıköy Korku Evi - Yap Yapabilirsen
 

Ruhlar Bölgesi Kadıköy Korku Evi

Ruhlar Bölgesi Kadıköy Korku Evi

Wilson ailesi bu çiftlik evinde yaşamaktadır. Birgün çocukları Annie kaybolur. Annie’yi her yerde ararlar fakat bulamayıp polise başvururlar. Polis hem çiftlik evinde hem de çiftliğe bağlı arazide çocuğu arar. Bir süre sonra Annie’nin cesedi arazideki gölde bulunur.


Olayın sonrasında aile, çocukları için bir anıtmezar yaptırır. Annie’nin ölümünden sonra evde garip olaylar yaşanmaya başlar. Kapılar kendiliğinden açılıp kapanır, ışıklar kendiliğinden yanıp söner ve gölden Annie’nin çığlık sesleri duyulur. Aile bu olaylardan sonra taşınmaya karar verir. Eşyalarını toplarken bodrum katında Annie’nin büyükbabasına ait tuhaf yazılar, çizimler ve eşyalar bulurlar. Bu gördüklerinden sonra Annie’nin büyükbabasının ölmeden önce karabüyü ile uğraştığını öğrenirler.


Aile yeni evlerine taşındıktan sonra da garip olaylar devam eder ve olayların bitmesi için eski evlerinde yapılan karabüyünün bozulması gerektiğini düşünürler. Ancak bu şekilde hem kendileri hem de Annie’nin ruhu huzur bulacaktır. Bu olaylar hala çözülmemiş ve Annie’nin ruhu hala huzura kavuşmayı beklemektedir